Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

Walne Zebranie Członków jest najważniejszym organem w Stowarzyszeniu.

Już 9 kwietnia 2021 odbędzie się kolejne posiedzenie.

Głównym zadaniem organu jest podsumowanie działań w roku ubiegłym oraz

wytyczenie kierunku rozwoju na kolejne lata.

Już wkrótce przekażemy szczegółowe informacje i ciekawostki.

 

Zasady ochrony danych osobowych - szczegółowe informacje.

Dane w formie ciasteczek

Ciasteczka tworzone przez skrypty służą prawidłowemu wyświetlaniu strony na komputerze użytkownika końcowego. Pliki te, w zależności od rodzaju, są usuwane po zakończeniu sesji przeglądarki lub po dłuższym czasie.
W praktyce technologia ta wykorzystywana jest do ułatwienia korzystania z serwisu a także do celów statystycznych. Jeśli nie chcą Państwo, aby pliki cookies były zapisywane na Państwa dysku należy zmienić odpowiednio ustawienia własnej przeglądarki.

Dane zbierane i przetwarzane przez stronę

Strona nie generuje i nie przetwarza danych statystycznych innych niż pliki ciasteczek. Nie jest to nam aktualnie potrzebne. Nie wykorzystujemy ich do zbierania np. informacji o Państwa upodobaniach odnośnie naszego serwisu.

Dane członków i wolontariuszy

Dane osobowe zarówno Członków Stowarzyszenia oraz Wolontariuszy są przetwarzane zgodnie z przepisami wewnętrznymi Stowarzyszenia oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Dane osób korzystających z pomocy

Każda osoba, której udzielamy pomocy, zarówno medycznej jak i socjalnej lub materialnej podaje tylko takie dane, które są niezbędne do zidentyfikowania adresata pomocy oraz opracowania statystyk działalności Stowarzyszenia. W żaden sposób dane te nie są sprzedawane lub udostępniane podmiotom trzecim, chyba, że przekazanie to jest niezbędne do udzielenia pomocy, wezwania lub przekazania do służb, instytucji państwowych lub samorządowych. Przekazanie to może też wynikać z przepisów prawa. Po zakończonych działaniach dane osób nie są już przetwarzane.

Zgłaszanie uwag

Każda osoba, która chce sprawdzić, jakie jej dane posiadamy, zaktualizować je lub wycofać zgodę powinna skontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym LINK DO DANYCH KONTAKTOWCYH. Bezpośrednio do Inspektora należy składać wszystkie zastrzeżenia oraz nieprawidłowości jakie mogą zaistnieć.

Staramy się aby przetwarzanie danych odbywało się wyłącznie na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Nasza działalność to między innymi edukacja z pierwszej pomocy i profilaktyki zdrowia...

Zabezpieczamy imprezy i wydarzenia ...

Prowadzimy działania ochronne ludności przeciw covid-19 ...

Zwracamy się dziś z prośbą o wsparcie finansowe naszej organizacji, abyśmy mogli dalej działać na rzecz potrzebujących:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

Nasze działania wsparli:

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwa |  mapa strony