Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

wielka-pomoc.jpg

Ruszają rozgrywki sportowe

Emocje sportowe i bezpieczeństwo

 Wiosna to czas kiedy z ruszają ligowe rozgrywki sportowe. Dla licznych kibiców są to niesamowite emocje. Dla zawodników zaś jest to czas wyzwań i weryfikacji przygotowań. Ratownicy FENI będą nieodmiennie na posterunku aby w razie potrzeby natychmiast udzielić pomocy. Zabezpieczenia medyczne są dla nas ważnym elementem działalności. Dlatego jest to dla nas okres wytężonej pracy. W każdy weekend nasi ratownicy będą zadysponowani kilkukrotnie.

Profesjonalizm to podstawa

 Każde zabezpieczenie rozgrywek traktujemy odpowiedzialnie. Zespoły dysponują pełnym sprzętem medycznym wymaganym przepisami prawa. To nie tylko zestaw opatrunków na zadrapania i skaleczenia. Ratownicy mają do dyspozycji narzędzia podstawowej diagnostyki, środki medyczne przewidziane w kwalifikacjach zawodowych. Zawsze na zabezpieczeniu jest zestaw reanimacyjny i AED. Kadra posiada uprawnienia zawodowe adekwatne do potrzeb klubów oraz wymagań regulaminowych. Dlatego każdy klub który nam zaufał może czuć się bezpieczenie.

Gdzie nas spotkać?

 Gdzie możecie obserwować naszą pracę? Zabezpieczamy mecze piłki nożnej w Gągławkach, Stawigudzie, Barczewie i Olsztynie. Również zobaczycie naszych ratowników w czasie meczy na Olimpijskim Stadionie Rugby w Olsztynie.

Zgłoszenia

 Zabezpieczenia rozgrywek sportowych realizowane jest w ramach działalności odpłatnej. Dzięki pracy wolontariuszy Kluby sportowe pokrywają koszty związane z utrzymaniem bazy, pojazdu ratowniczego, zużytych środków i koszty dojazdu. Kluby sportowe, które chcą stawiać na bezpieczeństwo rozgrywek mogą składać zapytania na nasz adres mailowy umieszczony w dziale Kontakt .

Każdy może pomagać. To proste. Wspierając FENI finansowo to Ty działasz na rzecz potrzebujących.

Przekaż nam darowiznę bezpośrednio na konto:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

lub

Przekaż 1,5% podatku wpisując w swój PIT nasz KRS 0000807057

Nasze działania wsparli:


Współpracujemy z :

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwamapa strony