Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

wielka-pomoc.jpg

Dzień Wolontariusza - 2.0

5 grudnia to szczególny dzień dla wszystkich wolontariuszy na całym świecie. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w celu uhonorowania i uznania pracy i zaangażowania wolontariuszy na rzecz rozwoju społeczeństwa.

W Stowarzyszeniu Pomocy Humanitarnej FENI mamy wiele powodów do świętowania tego dnia. Nasza organizacja jest oparta na wolontariacie i polega na zaangażowaniu w prowadzenie szkoleń, pogadanek, pracy na zabezpieczeniach medycznych ale również pracach gospodarczych jak sprzątanie, konserwacja sprzętu, prowadzenie całej administracji a nawet prowadzenie tej strony. Rola wolontariatu nie ogranicza się tylko do pomagania potrzebującym. Jest to również doskonała okazja dla naszych członków do osobistego rozwoju. Udzielanie pomocy, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń nie tylko daje nam pożyteczne zajęcie, ale także kształtuje nasz charakter i postawy społeczne. Jest to tak na prawdę niesamowicie satysfakcjonujące zajęcie, które daje nam poczucie spełnienia.

W tym roku, po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, powracamy do obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Stowarzyszeniu FENI. Chociaż obchody mają bardziej kameralny charakter niż te w pierwszej edycji ale to dla nas ważna celebracja i okazja by podziękować naszym wolontariuszom za ich niesamowite zaangażowanie i poświęcenie.

Zorganizowaliśmy spotkanie, które jest okazją do wypoczynku i zabawy na kręgielni. Jednocześnie, w planach na przyszłe edycje chcemy powrócić do organizacji większych spotkań, w których będziemy mieli możliwość wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń z innymi organizacjami wolontariackimi.

Przy tej okazji wszystkim wolontariuszom składamy serdecznie podziękowania za ich trud, czas i umiejętności, które wkładają w naszą organizację i społeczność. Wasza praca jest nieoceniona i przyczynia się do budowania lepszego świata.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy wszystkim wolontariuszom samych sukcesów i satysfakcji z ich działalności. Cieszcie się tym wyjątkowym dniem i doceniajcie swoje osiągnięcia! Dziękujemy!

 

 

Każdy może pomagać. To proste. Wspierając FENI finansowo to Ty działasz na rzecz potrzebujących.

Przekaż nam darowiznę bezpośrednio na konto:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

lub

Przekaż 1,5% podatku wpisując w swój PIT nasz KRS 0000807057

Nasze działania wsparli:


Współpracujemy z :

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwamapa strony