Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

wielka-pomoc.jpg

Uczymy pierwszej pomocy na Stawigudiadzie 2022

W minioną sobotę, 16 lipca, na stadionie sportowym w Stawigudzie odbył się 28. festyn gminny Stawigudiada. Dla nas...

W minioną sobotę, 16 lipca, na stadionie sportowym w Stawigudzie odbył się 28. festyn gminny Stawigudiada 2022. To największe wydarzenie, największy festyn w gminie Stawiguda.

W tym roku nie zabrakło ciekawych artystów i atrakcji. Główną gwiazdą wieczoru był zespół De Mono - grupa mająca w swoim repertuarze niezapomniane hity wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Zespół założony został przez gitarzystę Marka Kościkiewicza, basistę Piotra Kubiaczyka i perkusistę Dariusza Krupicza pod nazwą „Mono”. Trzy lata później skrystalizował się skład – do zespołu, przemianowanego na „De Mono” dołączyli gitarzysta Jacek Perkowski, saksofonista Robert Chojnacki i wokalista Andrzej Krzywy. W kwietniu 2021 wydali album pt. „OsieckY”, który promowali własną interpretacją przeboju Seweryna Krajewskiego „Uciekaj moje serce”.

Jak każdego roku jesteśmy również my. Uczymy i czuwamy. Dla naszego stowarzyszenia był to kulminacyjny moment realizacji programu Z FENI jesteś bezpieczny w wakacje. - zobacz więcej o programie prewencyjnym - Program ten jest współfinansowany ze środków funduszu prewencyjnego PZU - Pomoc to Moc. W ramach realizacji projektu prewencyjnego uczymy pierwszej pomocy. Nasze fantomy i ratownicy byli do Waszej dyspozycji. W tym roku dzięki wsparciu PZU na naszym punkcie można było nauczyć się samodzielnego pomiaru ciśnienia oraz saturacji. Ponadto - jak przekonała się Pomarańczowa Ekipa ESKA - nasze fantomy to najnowocześniejsze urządzenia do nauki RKO.

 
 

Wydarzenie jest organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury od 1994 r. Co roku na scenie występują znane polskie gwiazdy.

Każdy może pomagać. To proste. Wspierając FENI finansowo to Ty działasz na rzecz potrzebujących.

Przekaż nam darowiznę bezpośrednio na konto:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

lub

Przekaż 1,5% podatku wpisując w swój PIT nasz KRS 0000807057

Nasze działania wsparli:


Współpracujemy z :

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwamapa strony